Invisalign Tedavisi Antalya Doktor Bul

Invisalign Tedavisi Antalya Doktor Bul

Invisalign tedavisi, ileri teknoloji gerektiren ve kesinlikle kişiye özel olarak hazırlanan bir dizi şeffaf plak yardımıyla oluşturulan ortodontik tedavi yöntemlerindendir. Invisalign sayesinde kişinin ortodontik tedavisi gördüğü anlaşılamayacağından sosyal yaşantıda herhangi bir kısıtlama olmaksızın özgürce gülümseyerek çapraşık dişleriniz tamamen düzelecektir.

Invisalign tedavisi, gelişen teknolojiyle beraber daha karmaşık vakalarda bile olumlu sonuçlanır. Bazı durumlarda diş hareketlerini tekrardan elde etmek amacıyla Invisalign plaklarını çeşitli mekaniklere uygulayarak başarılı estetik sonuçlarda yakalamak mümkün hale gelmiştir.

Invisalign tedavisi genel anlamda braket takmak istemeyen yetişkin hastalarca tercih gördüğü sanılsa da artık gençler ve büyüme çağında olan çocuklar için bile kullanılan yöntemlerdendir.

Eğer sizde çapraşık dişlerinizden rahatsız oluyorsanız ve tel takmak istemiyorsanız Antalya Invisalign tedavisi doktor bul seçeneğinden Ortodonti Uzmanı Dr. Cengiz Gadimli ile iletişime geçebilirsiniz.

Hekiminiz tedaviniz için uygun bir vaka olduğuna kanaat getirdiği takdirde sizin ağız içi kayıtlarınızı alarak bilgisayar üzerinden tedavi planınızı oluşturarak ilk işlemine başlar. Daha sonrasında ise bu plan doğrultusunda plaklarınız kesinlikle el değmeden size özel olarak hazırlanarak paketlenir. İki haftada bir kez farklı kuvvet uygulayan yeni plaklarınızı takarak ilk günden itibaren dişlerinizdeki düzelmeyi fark edebileceksiniz.

Invisalign Tedavisi Nedir?

Invisalign tedavisi, çapraşık olarak dişlerin tamamen kişiye özel olarak hazırlanarak, dişleri çevreleyen bir dizi şeffaf plakla çevrilme işlemidir. Bu aslında tel olmadan yapılan bir ortodontik tedavi yöntemidir.

Invisalign tedavisi, dişlerin çapraşık görüntüsü nedeniyle tek takmak istemeyen kişiler için uygulanmaktadır. Görünmez olduklarından dolayı estetik bir yapıya sahiptirler. Yemek yeme esnasında apareyinizi çıkartarak dilediğiniz şekilde beslendikten sonra dişlerinizi temizleyebilirsiniz.

Invisalign Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanmaz?

Invisalign tedavisi günümüz teknolojik şartları göz önüne alındığında tüm yaş gruplarında rahatlıkla uygulanabilir. Zor vakalarda ise kişilerin talepleri doğrultusunda tel tedavisi yardımıyla kombin yapılarak Invisalign tedavisi gerçekleştirilir.

Binlerce hasta tarafından önerilen bir muayenehane olarak sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Mümkün olan en iyi ve en özel müşteri hizmetini sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ant Modern ortamında sunulan bakımın kalitesiyle tanınıyoruz. Siz de binlerce memnun hastamız arasına katılarak Ant Modern deneyiminden faydalanabilirsiniz.