Diş Taşı Temizliği Fiyatları 2023 Hesaplama

Diş Taşı Temizliği Fiyatları 2023 Hesaplama

Diş Taşı Temizleme fiyatları genel manada tüketilen gıda artıklarından oluşmakla birlikte bu sert dokuların temizliğine ihtiyaç duyan kişilerce sorgulanmaktadır. Temizlik sonrasında dişlerin hava alması sağlanmasının yanında bu tedavi yöntemi özel veya devlet hastanelerinde de yapılabilmektedir.

Devlet hastaneleri sağlık sigortası bünyesinde ücretsiz diş taşı temizliği hizmeti sunar. Özel hastanelerde fiyatlar değişkenlik göstereceğinden bunun tam olarak rakamı alınacak randevu sonrasında karara bağlanacaktır. Kısaca diş taşının son durumu hastanenin fiyat politikasına göre belirli aralıklarda gerçekleşir.

Diş Taşı Temizleme Fiyatları 2023 Devlet Hastanesi

Diş Taşı Temizleme fiyatları, devlet hastanelerinde ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Fakat direkt olarak diş beyazlatmak için randevu alarak devlet hastanesine gidememektesiniz. Bunun için öncelikle diş randevusu almanız gerekmektedir.

Bu işlem sonucunda diş hekiminiz size diş temizliğini uygun bulduğu takdirde tedavi süreci başlatılır.

Diş Taşı Temizleme Fiyatları 2023 Özel Hastaneler

Diş Taşı Temizleme fiyatları, klinikliklere göre değişiklik göstermektedir. Ev tipi ve lazerle beyazlatma olarak ikiye ayrılan diş taşı temizliği için özel hastanelerden direkt olarak randevu alabilir ve ücreti kapsamında işlemlerinizi istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Ev tipi diş temizliği fiyatı 1000 TL – 1500 TL arasında değişirken; lazerle diş temizliği fiyatları ise 1400 TL ila 2000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Diş Taşları Temizlenmezse Ne Olur?

Diş taşı temizliği ağız ve diş bakımı için oldukça gereklidir. Diş taşlarında biriken gıda artıkları zamanla tortulaşarak sertleşir. Diş üzerindeki çeşitli deformasyonlar zamanla dişlerin yamulmasına neden olur. Düzenli aralıklar çerçevesinde diş taşı temizliği yaptırmadığınızda sağlıklı dişleriniz zayıflayarak kırılma noktasına kadar gidebilir.

Binlerce hasta tarafından önerilen bir muayenehane olarak sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Mümkün olan en iyi ve en özel müşteri hizmetini sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ant Modern ortamında sunulan bakımın kalitesiyle tanınıyoruz. Siz de binlerce memnun hastamız arasına katılarak Ant Modern deneyiminden faydalanabilirsiniz.