Diş Beyazlatma Faydaları Nelerdir?

Diş Beyazlatma Faydaları Nelerdir?

Diş beyazlatma, çeşitli nedenlerle sararmış ve sararmış dişlerin rengini açma avantajını sunarak kişiye bir miktar renklenme sağlar ve böylece daha güzel bir gülüş sağlar.

Diş Beyazlatma İşlemi Zararlı Mi?

Diş beyazlatma işleminin zararlı olup olmadığı sorusuna gelince, doktor kontrolünde doğru prosedürle uygulanan bir beyazlatma işlemi dişlere herhangi bir zarar vermez. Diş beyazlatma dişlerde herhangi bir yapısal değişikliğe veya kalıcı hasara neden olmaz.

 

Diş Beyazlatma Ne Sıklıkla Yapılmalı?  

Diş beyazlatma ne sıklıkla yapılmalıdır? Hastalar ilacı diş hekimlerinin önerdiği şekilde, 2 hafta boyunca günde 2 defa veya sadece 1-2 hafta gece yatmadan önce kullanırlar. Haftalık kontrollerle tedavinin gidişatını izleyin ve gerekli değişiklikleri yapın. Hastayı beyazlatmak için hangi yöntemin kullanılacağına diş hekimi ve hasta birlikte karar vermelidir.

Diş Beyazlatma Kimlere Uygulanmaz?

Diş beyazlatma kimler için uygun değildir? Diş beyazlatma 16 yaşından küçük hastalara yapılmaz. Bu yaştaki hastalarda pulpa boşluğu ve dişlerin sinirleri en büyük boyutundadır. Beyazlatma yapılırsa pulpa tahriş olabilir, aşırı duyarlılık reaksiyonları meydana gelebilir ve kanal tedavisi sonuçları oluşabilir. Diş temizletmek dişe zararı bulunmamaktadır.

Diş Beyazlattıktan Sonra Tekrar Sararır Mı?

Beyazlatmadan sonra dişler sararır mı sorusuna gelince? Bazen diş beyazlatma işleminden sonra dişlerinizin her zaman beyaz kalması mümkün olmayabilir. Dişler zamanla renk değiştirir, beslenme veya yaşla birlikte tekrar sararmaya başlar. Beyazlatma kalıcı bir işlemdir. Ancak aşırı sigara, kahve ve çay içen kişiler zamanla renklerini geri kazanabilirler. Hastaları diş temizliği konusunda bilgilendirin. Genellikle birkaç yıl sonra tek seferlik bir işlemle beyazlatma arttırılabilir.

Diş Beyazlatma Antmodern'e Nasıl Ulaşa Bilim?

Antmodern'e nasıl ulaşa bilim sorusuna gelince Antalya'nın partner firması Tourwix ve Venovas transfer hizmetlerinden kolaylıkla web sitesi veya mobil hattından ulaşmasını siz değerli müşterilerine güvenli şekilde sunar. Özel ve Konforlu araç filosuna sahip olan firmamız sizi konakladığınız otelden ve adressen Antmodern Diş Hastanesine ulaşımını sakal, aynı zaman işleminiz bitirdikten Artmodern Diş Hastanesinden alıp sizi oteline veya önceden vermiş olduğunuz adrese ulaşımınızı güvenli şekilde sunar.

Yurt dışından gelecek diş tedavisi için gelecek hastalarımız için bir Tourwix Travel tarafından aynı zamanda sizin Antalya bölgesinde hemen hemen en kaliteli otelleri ile çalışmakta olup size en uygun olan oteli kolay rezervasyon imkânı sunar. Uçak bileti konusunda biz size en iyisini bulur ve siz değerli müşterilerine yardımcı olur sözünü tutar.

Bu Haberi Paylaş!