Doktorlar

 Uzm. Dr. Merve ATAŞ DEMİR
Pedodonti Uzmanı

Çocuk diş hekimliği uzmanı Merve ATAŞ DEMİR Mardin doğumludur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2014 yılında mezun olmuştur. 2016-2019 yılları arasında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde Çocuk Diş Hekimliği alanında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. İlgi alanları; Genel anestezi altında diş tedavileri, Pediatrik zirkon kronlar, paslanmaz çelik kron uygulamaları, Yer tutucu uygulamaları, Erken ortodontik tedaviler. AntModern Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hasta kabulü ve tedavilerine devam etmektedir.

Dt. Suzan Saygın Er
Diş Hekimi

Diş Hekimi Suzan Saygın Er Kahramanmaraş doğumludur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrasında bir çok sertifika programı ve kongreye katılmıştır. Antalya ve İstanbul illerinde Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinde tecrübe kazanmıştır. Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hasta kabulü ve tedavilerine devam etmektedir.

Dt. Ali Aksoy
Diş Hekimi

Diş Hekimi Ali Aksoy Hoca Ahmet Yessevi uluslar arası kazak-Türk Üniversitesi Diş Hekimliği fakultesinden mezun olmuştur. Özel sektörde görev yaptı ve bir çok seminer programına katıldı. Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde hizmet vermektedir.

Dt. Batıkan Önder
Diş Hekimi

Diş Hekimi Batıkan Önder  Kıbrıs'ın başkenti Lefkoşa  doğumludur. Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Özel sektörde görev yaptı.  Birçok sertifika programı ve seminer programına katılarak tecrübe kazandı.

Uzm. Dr. Tansel Ayaz
Periodontoloji Uzmanı

Periodontoloji Uzmanı Dr. Tansel Ayaz İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde Periodontoloji alanında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyet sonrasında bir çok sertifika programı ve kongreye katılmıştır. Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinde tecrübe kazanmıştır. Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hasta kabulü ve tedavilerine devam etmektedir.

Diş kliniğimizdeki doktorlarımız, deneyimli ve uzmanlaşmış diş hekimlerinden oluşmaktadır. Her bir doktorumuz, hastalarımızın bireysel ihtiyaçlarını anlayarak en uygun tedavi planını oluşturmak için özenle çalışmaktadır. Güncel tedavi yöntemlerini takip eden ve iletişim becerilerine önem veren doktorlarımız, hastalarımızın rahat ve güvende hissetmelerini sağlamak için çaba göstermektedir. Sizlerin sağlıklı bir gülüşe kavuşmanızı amaçlayan doktorlarımız, memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır. Randevu almak veya daha fazla bilgi edinmek için lütfen internet sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin.