Neden Biz

 Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, Antalya Lara Bölgesinde, 8 ünitenin bulunduğu 5 katlı bir binada hem yerli hem de yabancı hastalara hizmet vermekteyiz. Belirlenen hizmet kalitesini, Almanca, İngilizce ve Rusça dillerine hâkim personeliyle vermeyi amaç edinen Antmodern Ağız ve Diş Sağlık Merkezi’nden yerli hastaların yanı sıra yabancı hastalar da yüksek memnuniyetle faydalanmaktadır.  Merkezimizde tüm tedaviler, uzman hekim kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleşmektedir.

Merkezimizin kuruluş sebebi; Antalya ili merkezinde ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin tamamını bir arada sunan merkez bulunmadığından hastalar, ihtiyacı olan tedaviyi son derece dağınık noktalardan alabilmekteydi. Antalya nüfusunun hızlı artışı ve insanların özel hizmete duydukları ihtiyaç sonucunda merkezimiz hizmete girerek ağız ve diş sağlığı ile ilgili ortodonti, implant, protez, diş beyazlatma vb. hizmetlerin tamamını aynı çatı altında sunabilmektedir. 

Ortodonti ve Implantoloji Uzmanı Dr.Dt. Cengiz GADİMLİ, hem Başhekimimiz hem de Merkezimizin sahibidir.

 Merkezimizde yer alan Ortodonti, İmplantoloji, Periodonti, Pedodonti bölümlerinin yanı sıra Radyoloji bölümü de yer almaktadır. Türkiye de sadece iki merkezde bulunan ve biri de merkezimizde olan “2012 Morita“ marka 3 boyutlu Panoramik Dijital Tomografi cihazı, panoramik çene filmi çekmekte ve tüm riskleri ortaya koyan 3 boyutlu tomografi filmi de görüntüleyebilmektedir. 

 

Merkezimizde; - Oral diagnoz, -İmplantoloji , -Kozmetik Diş Hekimliği (Laminate kaplama),           -Cerrahi, -Protez, -Ortodonti (Braket tedavisi), -Kanal Tedavisi, -Hijyen, - Beyazlatma yapılmaktadır. Dolayısıyla merkezimiz; dışarıya göndermeksizin ve dışarıdan destek almaksızın her türlü cerrahi operasyonun yapılabileceği,  tam teşekküllü bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezidir. 

 

Ayrıca yine Merkezimizde Çocuk ağız ve sağlığına ve Diş gelişimine önem verildiği için, özel çocuk birimi kurulmuştur. Bu birimde, Çocuk Diş Sağlığı konusunda eğitim almış ve çocuklar konusunda tecrübeli Bayan Diş Hekimimiz yer almaktadır. Merkezimiz, modern mimari tasarımıyla hasta psikolojisini pozitif yönde etkileyecek kalite ve konforu da bir arada sunmaktadır.

 

Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Amacımız; hasta memnuniyetini ve yenilikçi anlayışı daima en üst düzeyde tutmak, değişen ve gelişen dünyada en yeni teknolojilerle, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.

 

Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin misyonu; hasta memnuniyetinden ödün vermeden modern çağın en son teknolojilerini kullanarak kısa zamanda doğru tedavi metodunu oluşturmak ve hizmetlerini en üst kalitede sunarak hastalarının hayatlarını kolaylaştırmaktır. 

Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Vizyonumuz ise; İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahip olmak ve önümüzdeki 10 yıl boyunca günden güne kendisini geliştiren uzman ekibiyle istikrarlı bir büyüme göstermektir. Bu vizyonu yakalamanın belli başlı prensipleri vardır. Bunlar;

Yüksek başarıyı hedeflemek ve ona ulaşmak; Antmodern olarak hizmet prensibimiz, sonuç odaklı olmasından dolayı hedeflerimizi yüksek tutarak, işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan asla çıkarmadan ilerleriz. Bunun, hedefe yaklaştıran en önemli unsur olduğunu bilmekteyiz. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Yenilikçi ve yaratıcı olmak; Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Düşünmeye vakit ayırırız. Fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız. Hata yapmaktan korkmaz, hatalardan ders çıkarırken, fark yaratmak için yılmadan çalışırız.

Sürekli gelişimi desteklemek; Antmodern Merkezimizin uzman ekibi olarak, öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz. Gelişim için geri bildirim verir ve eleştirileri açık yüreklilikle karşılarız.