AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | HİZMETLERİMİZ Reviewed by WAXD'SIGN on October 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский
HİZMETLERİMİZ STERİLİZASYON BİRİMİMİZ RADYOLOJİ (RÖNTGEN,TOMOGRAFİ) BİRİMİMİZ ENFEKSiYON KONTROL BiRiMiMiZ KURUMSAL PERFORMANS VE KALiTE BiRiMiMiZ Fiyat politikası

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Kaliteli hizmet gözden kaçmaması gereken en önemli bir detaydır.Merkezimiz tarafından sunulan yüksek ve kaliteli hizmet- profesyonel hekimlerimizin bir başarısıdır. Uzmanlarımız her hastaya özen gösterir, özenle yaklaşır. Merkezimiz son teknolojiyi, yüksek kaliteyi ve konforu en yeni yöntemlerle takip eder, Kliniğimiz her türlü hastalık ve problemi çözebilecek kapasitededir.

Merkezimiz aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:
• Estetik diş hekimliği
Estetik diş hekimliğinde, birkaç estetik işlemden sonra gülümsemeniz daha da güzelleşir. Yüksek ve kaliteli diş restorasyonu, estetik protezler (laminate veneer) beyazlatma, ortodontik tedavi vs. dişlerinize sağlıklı bir görünüş kazandıracaktır.
• Gülüş tasarımı
Bu işlem ile diş protezi uygulanmadan önce yapılır. Ağızdan alınan ölçüler, laboratuar ortamında oluşturul, modeller üzerinde denenerek kusursuz sonuçlar elde edilmektedir. Kaliteli ve simetrik modeller üzerine yapılan protezler orijinal dişleriniz gibi olur ve rahatsızlık vermez.
• Protezler
Protezler - diş hekimliğinin bir dalıdır. Bu işlem kayıp veya büyük hasar gören dişler yerine yeni yapay olarak oluşan boşlukları düzeltmek için uygulanır. Ant Modern hekimleri, sabit ve hareketli protezler, implant üstü , porselen köprü vs.protezler yapabilmektedir.
• İmplant
İmlantlar kaybolan dişlerin yerini alır, uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Özel bir bakım gerektirmez ayrıca sağlıklı olan dişlerin küçültülmesi gerekmez, doğal dişlere çok benzerlik göstermektedir.
• Cerrahi
Cerrahi diş hekimliğinin bir dalı olmakla beraber protez yapımına yardımcı olmak için ağzın sert ve yumuşak dokularına yapılan düzeltmeleri içermektedir. Yeni teknoloji ve uygulama metotları sayesinde ameliyatlar tamamen ağrısız ve konforlu geçmektedir.
• Tedavi
Tedavi, sık rastlanan sorunlarla ilgilenir: çürük, kistler, dolgu, ağız sağlığı, diş eti hastalıkları vs. Tedavi esnasında dolgu yapılabilir diş minesi yenilenebilir hatta kanal tedavisi bile yapılabilir. Zor işlemler olan pulpitis ve kanal tedavisi türünden olanlardır. Hatırlamak gerekirse -çürük %97 farklı hastalıkların sebebiyle oluşur. Hekimlerimize danışıp diş sağlığınızı koruyabilirsiniz.
• Sedasyon
Sedasyon (lat. Sedatio - sakinleştirmek) - kişinin santral sisteminin baskılanması sonucu bireyin tamamen rahatlamış ve tedaviye müsaade eder hale gelmesi durumudur. Genel anesteziden farklı olarak kişi tamamen uyutulmadan genel refleksleri hissedecek durumdadır. Ayrıca sedasyon için kullanılan ilaçlar, narkotik maddeler içermez. Bu sebeple sedasyon sağlığa zarar vermeyecek bir işlemdir. Hastalarımızın isteklerine göre bu işlem sadece ameliyatlarda değil, diğer işlemlerde de kullanılır.
• Hijyen
Profesyonel ağız hijyeni- dişlerdeki siyah lekelerin temizlenmesi, diş taşı, beyazlatma, ultrasonla diş temizleme vs. Bu uygulamalar özel aletler ve malzemelerle yapılır. Tüm bu işlemler yalnızca uzman hekimlerce profesyonel olarak yapılır. Ağız ve diş hijyeni sadece güzel estetik bir görünüm değil dişlerin sağlığı için de önemlidir.
• Beyazlatma
Beyazlatma- dişlerin doğal rengini ve parlaklığını geri kazandırır. Merkezimizde profesyonel beyazlatma Zoom sistemiyle yapılmaktadır. Tedavinin avantajı- diş temizliği, diş minesine zarar vermeden yapılmaktadır.
• Ortodonti
Ortodonti, diş-çene-yüz bölgesini ilgilendiren bozuklukların oluşmasını önlemek; mevcut bozuklukların ilerlemesini durdurmak ve tedavi etmek; bununla birlikte iyi bir estetik ve fonksiyon (kapanış,çiğneme,konuşma,gülme) sağlamayı hedefleyen uzmanlık dalıdır.
• Hamilelikte diş hekimliği
Özel bir programı içerir. Ant Modern hekimleri, gebelik esnasında tüm gerekli tedavi ve ameliyatları anne ve bebeğin sağlığına zarar vermeden yapmaktadır
• Teşhis
Çabuk ve kaliteli diş tedavisi doğru teşhisten geçer. Bu nedenle sadece yeni tedavi yöntemleri değil yeni teşhis metotları da geliştirmek gerekmektedir. Ant Modern, en son sistem ve malzemelere sahiptir. Hekimler bunları kullanarak hastalığı en başından fark edip düzeltirler.

Fotoğraflar
HİZMETLERİMİZ HİZMETLERİMİZ HİZMETLERİMİZ HİZMETLERİMİZ
Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign