AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | TEDAVİ Reviewed by WAXD'SIGN on October 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский

TEDAVİ

Merkezimizin bir dalı da tedavidir

Tüm cerrahi ve protez işlemleri haricinde kalan işlemler tedavi bölümüne bağlıdır. Tedavi sık rastlanan sorunlarla ilgilenir: çürükler, kistler, dolgular, ağız sağlığı, diş eti hastalıkları vs. tedavi esnasında dolgu yapılabilir diş minesi yenilenebilir, kanal tedavisi uygulanabilir. Daha zor işlemler pulpits ve kanal tedavisi gibi olanlardır.

Tedavi bölümü, diş tedavisi hakkında açıklayıcı bilgiler vermektedir. Hekimin tecrübeli olması ve her hastaya özel yaklaşımı önemlidir, merkezimize geldiğinizde hekimlerimiz sizi dinleyerek size uygun bir tedavi uygulayacaklardır. Eğer dolgu gerekliyse önceden hastalar ücret konusunda bilgilendirilir. Her işlem için mutlaka maddi durumunuza göre istekleriniz göz önünde bulundurulur.

Merkez uzmanlarımız her zaman diş doktorlarına rutin kontrollere gelmeleri gerektiklerini hatırlatırlar.
Zamanında yapılan bakım dişleri korur ve sağlıklı kalmasını sağlar aynı zamanda ileride oluşabilecek birçok probleme engel olur. Örneğin yeni teknoloji sayesinde uzmanlarımız çürükleri henüz başlangıcındayken yakalar ve dişi kaybetmeden uygun tedavi uygulayarak ağrı hissetmeden sağlıklı kılınabilir. Rutin kontrollerde birçok problemi önleyerek daha sonra oluşabilecek büyük problemleri engelleyebilirsiniz. Örneğin(kanal tedavisi, diş minesi restorasyonu vs.) o nedenle rutin kontroller çok önemlidir.

Uzmanlarımız sadece problemleri ve ağrıların yok edilmesini değil, konforlu ve rahat bir tedavi, güzel gülümsemeye kavuşmanızı sağlamayı amaçlamaktadır. Teknolojinin ilerlemesiyle veneer tedavisinin yanı sıra dişlerin beyazlatılması ve estetik işlemleri alanları da çok gelişmiştir.

Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign