AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | Hareketli protezler Reviewed by WAXD'SIGN on October 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский

Hareketli protezler

Modern protez tedavisi çok mesafe kat etmiştir. Bu tür protezler günümüzde daha konforlu, estetik ve kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. 
Hareketli protez, diş kayıplarında uygulanır. Her hastaya özel yapılan protez tamamen diş etlerinin şeklini alır. Yeni teknoloji sayesinde sağlam ve estetik bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca yeni teknolojiyle yapılan protezler çıkarılmadan uygulanabilir. Protezler sadece hijyenik şartlar için çıkarılır.
Hareketli protezler, diş kayıpları için kullanılır. Diş kayıplarının yanında dişeti hastalıkları var ise uzmanlar özel protezler tavsiye etmektedirler. Bu şekilde ideal estetik görünüm elde edilir.
Hareketli protezlerin en büyük avantajı fiyatıdır. Diğer uygulamalara göre daha uygundur.
Ön bilgi ve muayene için ortodonti doktorumuzdan randevu alın.

Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign