AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | ENFEKSiYON KONTROL BiRiMiMiZ Reviewed by WAXD'SIGN on October 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский
HİZMETLERİMİZ STERİLİZASYON BİRİMİMİZ RADYOLOJİ (RÖNTGEN,TOMOGRAFİ) BİRİMİMİZ ENFEKSiYON KONTROL BiRiMiMiZ KURUMSAL PERFORMANS VE KALiTE BiRiMiMiZ Fiyat politikası

ENFEKSiYON KONTROL BiRiMiMiZ

ENFEKSiYON KONTROL BiRiMiMiZ

 Enfeksiyon Kontrol Komitesi: Merkezimizde enfeksiyon oranı ve riskini en alt düzeye indirmek için düzenlemeler yapan çalısanlarımıza egitimler verip bilgilendiren,olusabilecek aksaklıkları düzeltip tüm eksiklikleri ile gerekli alt yapı ve donanım ihtiyaçlarını tespit ederek kurumca teminini saglayan birimimizdir.Bu amaçlarla merkezimizde enfeksiyon kontrol komitemiz kurulmustur.Merkezimizde hasta ve çalısan güvenliginin üst düzeyde saglanabilmesi için çesitli zamanlarda egitimler verilmis ve ihtiyaç duyuldukça verilmeye devam edilmektedir.

Enfeksiyon kontrolü için merkezimizde alınan bazı önlemler :
* Hastalarda kullanılan tüm aletler otoklavda paketleme yöntemi ile sterilizasyon yapılmakta ve paketteki aletler hastada kullanılırken açılmaktadır.
* Maske, muayene eldiveni, koruyucu gözlük kullanımı : Solunum, temas, kan ve tükürükle, hekim hasta arasında geçebilecek mikroplardan hem hastayı hem de hekimi ve yardımcı personeli korur.

 

Fotoğraflar
ENFEKSiYON KONTROL BiRiMiMiZ ENFEKSiYON KONTROL BiRiMiMiZ
Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign