AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | Niobel Travel;Antalya da engelli bireylere çeşitli turizm hizmetleri veriyor Reviewed by WAXD'SIGN on October 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский
Niobel Travel;Antalya da engelli bireylere çeşitli turizm hizmetleri veriyor Engelli bireyler için konforlu diş tedavisi Zihinsel Engellilerde Ağız ve Diş Sağlığı Toplumun Engelli İnsanlara Tavrı: Engelli İnsanlara Karşı Toplumun Tavrı Engelli Hastalarda Ağız Diş Sağlığının Korunması ve Tedavisi Türkiye’de yaklaşık 8.5 milyon engelli kişi bulunmaktadır.

Niobel Travel;Antalya da engelli bireylere çeşitli turizm hizmetleri veriyor

Niobel Travel;Antalya da engelli bireylere çeşitli turizm hizmetleri veriyor

Niobel Travel Seyahat Acentası 2007 yılında kuruldu. İlk dört yıl daha çok günlük turlar organize ettik. 2011 yılında engelli bireylere çeşitli turizm hizmetleri sunmaya karar verdik.
 
20 yılın üzerinde tecrübemiz ve engelliler için  minibüsümüz ile Antalya'da turizm hizmetlerimizi sunmak üzere hazırlıklarımızı tamamladık. Engelli misafirlerimizin tatil programına Antalya'mızı dahil etmelerinden büyük mutluluk duyacağız. 

 

Niobel Travel Seyahat Acentası

Alba Turizm Ticaret Ltd.Şti.
Sedir Mah. 732. Sokak Tüzün Apt. No : 5/1
07010 Muratpaşa / Antalya / Türkiye

Ticaret Sicili No : Antalya / 18528
ATSO Sicil No : 20408
Seyahat Acentası İşletme Belge No : 4092
Kurumlar Vergi Dairesi / 0490040468

http://www.niobeltravel.com.tr

Tel : 0 242 334 37 22
Faks : 0 242 346 35 39

Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign