AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | TEŞHİS Reviewed by WAXD'SIGN on October 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский

TEŞHİS

Çabuk ve kaliteli diş tedavisi, doğru teşhisten geçer. Bu nedenle sadece yeni tedavi yöntemleri değil teşhis metotları da geliştirmek gerekmektedir.

Teşhiste en önemli rolü hekimler almaktadır. Tecrübeli hekim ekibi hastanemizin gururudur. Bazı hastalarımız muayene esnasında problemin kaynaklandığı yerin neresi olduğunu anlarlar. Fakat bu yanlıştır. 5 dakika içerisinde tam analiz edilemez ve çabuk muayene doğru yöntem demek değildir. Uzmanlarımız her hastaya dikkatle bakarlar ve hastanın öz geçmişini inceledikten sonra doğru teşhis etmelerine olanak sağlar.

Doğru teşhis için uzman hekim yeterli değildir. Bunun için iyi ve kaliteli malzemeler ve donanımlar gerekmektedir. Merkezimiz, en son sistemler ve malzemelere sahiptir. Merkezimiz hekimleri bunları kullanarak hastalığı en başından fark edip düzeltirler.

Merkezimiz de teşhis genel sağlığa zarar vermemektedir. Röntgen çekimi esnasında radyasyon oranı çok düşük olmakla beraber her zaman doktorlarımızın kontrolü altında yapılır. Artık yeni teknoloji sayesinde komple çenenin değil sadece tek dişin bile filmi çekilebilir. Diş hekimi filmi monitörde görür ve ihtiyaç halinde monitörde büyütür. Tüm çekilen röntgenler kliniğimizin arşivinde bulunmaktadır. Hastanın bir sonraki ziyaretinde hastayı tekrar röntgene yollamamak ve ağzın genel sağlık durumunu daha iyi analiz edebilmek için saklar.

İmplant tedavi esnasında modern teşhis metotları da çok önemlidir. Hareketli ve sabit protez (öz geçmiş) seçeneğinde doktor ağız ve diş durumunu tamamen bilmelidir.

Merkezimizde teşhis en yüksek kalitede yapılır, profesyonel uzman doktorlarımız ve en son teknolojik aletlerimiz bizim gururumuzdur.

Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign