AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | HAMİLELİKTE DİŞ HEKİMLİĞİ Reviewed by WAXD'SIGN on September 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский

HAMİLELİKTE DİŞ HEKİMLİĞİ

HAMİLELİKTE DİŞ HEKİMLİĞİ

Hamileler için diş hekimliği moda değil, yeni ve önemli bir konudur. Eskiden hamile kadınların doktora gitmesinin tehlikeli olduğu düşünülürdü. Nedeni eskiden kullanılan malzemelerin güvenilir olmayışındandı. Yeni teknoloji hamile kadınlar ve bebeklerine zarar vermeden diş tedavisine olanak sağlamaktadır.

Anneler için İlk ve en önemli kural, gebelik esnasında dişlerin mutlaka sağlıklı olmasıdır. Bu dönemlerde dişlerin daha detaylı ve daha kaliteli Hijyenik bakıma ihtiyacı vardır. Vücuttaki tüm enerji bebeğe giderken (örneğin kalsiyumu annenin dişlerinden almaktadır.) hamilelik esnasında daha çok çürük benzeri hastalıklara yakalanabilirler. Eğer çürük tedavisi yapılmamışsa kendi dişine zarar verecektir daha da kötüsü yeni doğan bebeğin enfeksiyon kapmasına neden olabilir.

Gebelik esnasında diş tedavisi çok önemlidir. Herhangi bir rahatsızlıkta dişlerin anormal durumlarında mutlaka doktora başvurun. Hamile hastalar için özel bir anestezi kullanılmaktadır ve bebeğe zarar vermemektedir.

Rutin doktor ziyaretlerini ertelemeyin. Tecrübeli hekimlerimiz her durumda anneye ve bebeğe zarar vermeden en iyi tedavi şeklini uygulayacaklardır. Böyle doktorlar merkezimizde çalışmaktadırlar.
Hekimlerimiz hamile kadınlara özel bir diş tedavisi uygularlar. Bu demek oluyor ki, uzmanlarımız muayene esnasında, sizinle oldukça ilgilidirler. Size özel tedavi ile bebeğinize ve size zarar gelmeyecektir. Korku, acı, stres yaşamayacaksınız.

Merkezimizde tedaviler konforlu, rahat ortamda sunulur. Uzmanlarımıza güvenmenizi ve sonuçlardan çok memnun kalmanızı umuyoruz.

Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign