AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | Kendinden ligature braketler Reviewed by WAXD'SIGN on September 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский

Kendinden ligature braketler

Birçok braket çeşidi vardır fakat en popüler sistemlerden bir tanesi de bu braket sistemidir. Bu sistem ABD ortodonti hekimleri (Dvite Diamon) tarafından üretilmiştir. Sistem özel kilit ve terminallerden yapılır. Tel gibi materyallere ihtiyaç yoktur. Bu nedenle, braketler daha konforludur.

Bu sistem birkaç önemli avantaja sahiptir: tedavi 14-18 ay arası sürer (diğer tedavilere göre yaklaşık 3 ay daha kısa sürelidir) ve sistemi düzeltmek için 2 ayda bir diş hekimine gidilmesi gerekir. Diş hareketleri daha kolaydır. Bu braketler dişlere fazla basınç yapmadıklarından hastalar kendilerini daha konforlu hissetmektedir. Bu braketler en zor kapanış problemlerini düzeltir.

Çoğu zaman braket sistemi kullanan hastalar kendi görünümlerinden rahatsız olmaktadırlar. Merkezimizde de kullanılan kendinden ligature braketler diğer braketlere göre daha küçüktür. ve yeni teknoloji kullanılarak metal seramik malzeme gibi kullanabilir. Bu nedenle sistem daha şeffaf ve daha az fark edilirdir. Bu malzeme gıda boyalarından herhangi bir renk değişimine uğramaz.

Merkezimizde ortodontik tedavi yöntemi ile gülümsemeniz mükemmel olacak.

Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign