AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | Evde diş bakımı Reviewed by WAXD'SIGN on October 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский

Evde diş bakımı

Doğru ev bakımı sağlıklı ve güzel dişlerin kalıcılığını sağlar. Dişlerin sağlık durumunu devamlı takip etmek gereklidir. Tüm vücut sağlığı dişlerin sağlıklı olmasından geçmektedir.

İyi bakım, her gün evde düzenli yapılan ağız hijyeni demektir. Bunun için size bazı aletler gerekmektedir diş fırçası, diş ipi, ağız gargarası vs. Merkezimiz hekimleri hijyen konusunda doğru ağız bakımının nasıl yapılacağını öğretmektedir.

Ayrıca diş macunu seçimide çok önemlidir, diş ve ağız durumlarına göre macun seçimi yapılmalıdır. Hekimlerimiz size bu konuda yardımcı olacaklardır.

Ancak dişlerin temizliği için sadece ev bakımı yeterli değildir. Zamanla diş üzerinde oluşan tortu ilerde çok ciddi diş hastalıklarına sebep olabilir. Bu nedenle yılda 2 kez mutlaka profesyonel bir diş hekimine gidilip düzenli kontrollerde bulunulmalıdır.

Merkezimizde uzmanlarımız her hastaya özel farklı bakım programları uygulamaktadır. Profesyonel hijyen ve diş bakımı prosedürleri: Ultrason, diş plaklarının Air Flow sistemiyle temizlenmesi, florür takviyesi. Tüm bunların dışında Hijyen Prosedürlerini yapabilirsiniz dişleriniz daha sağlıklı olacaktır. Uzmanlarımız 6 ay sonra sizi arayarak bakım zamanınızın geldiğini hatırlatacaktır.

Evde hijyen eğitimi almak için bizi arayın; 0090 242 324 9898

Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign