AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | Estetik diş restorasyonu Reviewed by WAXD'SIGN on September 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский

Estetik diş restorasyonu

Kliniğimize başvuran hastalarımıza anket yaptık, bu anketin sonucuna göre büyük çoğunluk yapılacak dişlerin estetik ve dayanıklı olmasını istediğini belirtti.
Merkezimiz tüm bu faktörlere önem verdiğinden başarılı olmuştur. Estetik tedavi, önemli bir yöntemdir çünkü hastalarımızın güzel ve estetik diş görünümü kendilerine öz güven kazandırır ve kusursuz gülümsemesini sağlar.

Geniş teknoloji ve malzeme seçeneği olan kliniğimizde uzman hekimlerimizce kusursuz bir gülümseme yaratıyoruz. Teknoloji ve uzmanlık sayesinde dişe istenilen diş rengi, şeffaflık, parlaklık ve şeklin verilmesi mümkündür.

Her hastaya özel kullanılan malzemelerle, tedavi edilip uzmanlarımız tarafından uygulanmaktadır.

Merkezimizin estetik diş hekimliği hizmetleri:

  • Çarpık dişlerin düzeltilmesi;
  • Diş kırığı düzeltilmesi ve diş Restorasyonu;
  • Diş aralıklarını düzeltme;
  • Diş şekli bozukluklarının düzeltilmesi;
  • Beyazlatma;
  • Eski, rengi değişen dolgunun yenilenmesi

Estetik diş restorasyonu türleri:
- Direkt Restorasyon: Uygulama esnasında diş hekimi kat kat diş yüzeyini düzeltir. Tek bir seanstan sonra hastamız sağlıklı ve güzel bir gülümseme kazanmaktadır.
- Dolaylı Restorasyon: Bu uygulamada yapılacak inleyler hastanın diş kalıpları alınarak laboratuarda yapılmaktadır. Sonra hazır inley hasar olan dişlere yerleştirilir. Bu tedavi iki seansta tamamlanır.

Veneer restorasyonu ile ilgili bilgileri web sitemizde bu sayfada bulabilirsiniz:
“Veneerler”;
“Laminate”

En uygun restorasyon tedavisi için uzman hekimlerimiz size yardımcı olacaktır.
Tüm sorularınız ve daha detaylı bilgi almak için 0090 242 324 9898 arayın

Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign