AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ | antalya diş hekimi, antalya diş doktoru, antalya dişçi, antalya implant, antalya ortodonti, lara implant, lara diş hekimi | ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ Reviewed by WAXD'SIGN on October 18. Antalya da ikamet eden en profesyonel diş hekimi AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hasta onlara giderek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimlerini de belirlemiş olurlar. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmişlerdir. En kısa zaman içerisinde antalya hekimliği konusunda uzman olmuşlardır. Rating: 4.9
Facebook
Türkçe English Русский

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

 

 

Estetik diş hekimliği. kusursuz bir gülümseme yaratır
“Herkesin sizi sevmesini istiyorsanız, gülümseyiniz” ( Dale Carnegie)

 

Bundan 70-80 yıl öncesinde yaşayanlar şu an kullanılan teknik ve modern teknolojiyi duymuş olsalardı çok şaşırırlardı. Şaşırmalarının en büyük sebepleri de tedavinin ağrısız olması ve dişlerin ilk günkü kadar sağlam ve çekici görünüme kavuşturulabilmesidir.
Diş hekimliği, teknik olarak kuyumcunun mücevher işlemesine benzer. Eski zamanlarda doktorların hedefi, hastanın çürümüş dişlerini tedavi etmek, ağrıyı kesmek, kayıp dişlerin yerine protez takmaktı. Bu sorunların şu anki teknolojiyle çözülmesinin mümkün olmasından ziyade, estetik görünüm daha da önem kazanmıştır. Yeni bir protez ya da dolgu yapılırken sadece uzun ömürlülüğü değil yanındaki komşu dişlerin  hiç zarar görmemesi ve estetik önemlidir.Konfor her zaman ön planda tutulur aynı zamanda tedavi işlemlerinden sonra dişlerin hastaya görünüm açısından psikolojik rahatsızlık vermeden ana dişleri kadar sağlam ve mükemmel görünümü hedeflenmektedir. Yenilikler sayesinde hastalar kendilerini mutlu, huzurlu ve kusursuz hissetmişlerdir.
Hastalarımıza estetik protezler konusunda birçok seçenek sunuyoruz (implantlar, Laminate Veneer vs.). Tüm ortodonti işlemleri estetik görünüm bakımından doğal güzelliği sağlamak için uygulanır. 

 

Antalya Modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Copyright © 2011 Dent
Wax D'sign